Info a tisk 

Časopis Vlaštovička

Tlač - + Poslať priateľovi

Co je Vlaštovička

Lesaffre Česko zahájila před koncem roku 2007 vydávání vlastního firemního časopisu. Časopis nazvaný Vlaštovka začal vycházet jako čtvrtletník a byl dodáván zdarma asi tisícovce zákazníků v České republice z řad velkoodběratelů, dále odborníkům z oblasti pekařství a cukrářství a zástupcům pekařských odborných škol a učilišť. V roce 2009 začaly být Vlaštovce hranice České republiky poněkud těsné a tak byli přizvání do redakční rady i kolegové z Lesaffre Slovensko Vlaštovka se tak rozletěla i ke slovenským pekařům.. Tentokrát pod názvem Vlaštovička, který v sobě zahrnuje jak Vlaštovku, tak i slovenskou Lastovičku.

 

Témata, kterým se časopis věnuje, jsou převážně odborně zaměřená a zabývají se pekařskými surovinami a technologiemi. Dále časopis poskytuje informace o samotné společnosti Lesaffre Česko a Lesaffre Slovensko a jejich výrobcích a seznamuje čtenáře s dalšími pobočkami skupiny Lesaffre. Prostor je dán i lehčím tématům, jako jsou životní styl, sport, turistika nebo křížovka, sudoku či kvíz o atraktivní ceny.

 

 

Připravili jsme pro Vás novou webovou stránku www.vlastovicka.cz, kterou jsme spustili v únoru roku 2012. Najdete zde všechno, co jste si v časopise nestihli přečíst a ještě něco navíc. ZAREGISTRUJTE se na našich stránkách a žádné číslo Vlaštovičky Vám neunikne.