Pekaři a cukráři 

Novinky

Tlač - + Poslať priateľovi

Lesaffre Česko kupuje 100 % podílů ve společnosti Kontinua - zlepšující přípravky
Lesaffre Česko, a.s., a Kontinua – zlepšující přípravky s.r.o., oznamují, že dne 1. února 2016 došlo k uzavření smlouvy o prodeji a koupi podílů ve společnosti Kontinua – zlepšující přípravky, na jejímž základě se společnost Lesaffre Česko stala 100% vlastníkem společnosti Kontinua – zlepšující přípravky.
Spojení sil umožní oběma společnostem poskytnout svým zákazníkům ještě lepší nabídku:  Kontinua – zlepšující přípravky bude využívat finanční zdroje mezinárodní skupiny, jež jsou klíčové pro další rozvoj jejího podnikání. Lesaffre Česko bude profitovat ze znalostí Kontinuy v oblasti lokálního trhu a z její distribuční sítě.

Kontinua – zlepšující přípravky i nadále funguje jako nezávislý subjekt disponující kvalitním týmem zaměstnanců, kteří se intenzivně věnují potřebám svých zákazníků v tuzemsku i zahraničí.

 

 

 

Lesaffre Česko

Jako člen skupiny Lesaffre společnost působí na českém trhu od roku 1999 a využívá globální schopnosti poskytnout svým zákazníkům kvalitní nabídku droždí a ostatních surovin pro pekaře. Její sídlo je v Olomouci, kde také provozuje pekařské centrum Baking CentreTM a logistické zázemí. Lesaffre Česko má 35 zaměstnanců a její roční obrat přesahuje 300 milionů korun.

 

Kontinua – zlepšující přípravky

Společnost prodává zlepšující přípravky a směsi pro pekaře a cukráře, které z velké části sama vyrábí ve své provozovně v Mělníku. Sídlem společnosti je Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, kde provozuje své vývojové a logistické centrum. Společnost má 26 zaměstnanců a dosahuje ročního obratu 80 milionů Kč.

 

 

 

     

 

Kontakt: Tomáš PODIVINSKÝ

E-mail: podivinsky@lesaffre.cz

 


Dátum: 03.02.2016

« zpět na seznam článků