Výrobky 

Pekařské směsi

Tlač - + Poslať priateľovi

Skupina Lesaffre se neustále snaží přizpůsobit své výrobky novým očekáváním zákazníků a v tomto duchu také sestavuje sortiment svých pekařských směsí.

Pekařské směsi jsou praktickým a trvalým řešením pro všechny pekaře, kteří chtějí mít ve své nabídce běžného a jemného pečiva chutné a originální výrobky. Díky zjednodušenému výrobnímu postupu, který je s nimi možný, zkracují čas přípravy pečiva na minimum. Přispívají ke kreativnímu řešení pekařského sortimentu, protože umožňují nejen různorodou výrobu pečiva, ale také přizpůsobení hotových výrobků konkrétním přáním konzumentů.

Všechny receptury z pekařských směsí společnosti Lesaffre byly vyvinuty odborně a s pečlivostí, abychom vám mohli garantovat jejich kvalitu, stabilitu a bezpečnost. Každá surovina použitá pro výrobu pekařských směsí podléhá přísnému vyběru a kontrole.

Opravdovou inovací v nabídce skupiny Lesaffre je nová výrobková řada pekařských směsí Inventis.

Směsi jsou přizpůsobeny současným trendům v oblasti stravování a pekárnám umožňují vyrábět pečivo jedinečných vůní a chutí, díky kterým se pekaři stávají umělci pro potěšení svých zákazníků.

Inventis je originální odpovědí na aktuální požadavky trhu, protože nabízí vynalézavé, stabilní a jednoduché řešení pekařských výrobků.


Výhody pekařských směsí Inventis :

  • usnadňují pekařům práci a zhodnocují jejich pekařské znalosti a zkušenosti
  • přinášejí originální receptury přzpůsobené současným trendům v oblasti stravování: zdravá výživa,…
  • jejich složení je adaptováno na lokální zvláštnosti a potřeby jednotlivých zemí
  • jsou dodávány s prostředky sloužícími k podpoře prodeje hotových výrobků v pekařských prodejnách