Průmyslové pekárny

Průmyslové pekárny

Lesaffre, specialista na vaši průmyslovou pekařskou výrobu

Vaše výrobní procesy jsou jedinečné. A proto se naše obchodní a technické týmy neustále podílejí na řešení vašich specifických technických problémů. Pomáhají vám optimalizovat vaše průmyslové postupy, abychom společně vyhověli potřebám a požadavkům všech vašich koncových zákazníků.

SDÍLET

Skupina Lesaffre pracuje už přes 150 let na tom, aby její droždí, kvasy, pekařské směsi a přípravky vyhovovaly vašim požadavkům. Vaše průmyslové výrobní postupy se neustále vyvíjí, a my také…spolu s vámi.

PŘEDVÍDAT

Každý den naši vývojoví specialisté a pekařští technologové na celém světě shromažďují technická řešení a informace z trhů. Náš cíl: společně předvídat a vyvíjet pekařské technologie budoucnosti.

PODPOROVAT

Skupina Lesaffre spolupracuje s renomovanými vědeckými centry a podporuje výzkumy nezbytné pro rozvoj kvasného průmyslu (sekvenování genomů, dělení buněk, vývoj nových kmenových buněk…).

DOHLÍŽET

Oddělení aplikovaného výzkumu skupiny Lesaffre realizuje v úzké spolupráci s vámi, našimi průmyslovými zákazníky, ekonomické a technické studie zaměřené na vývoj inovativních pekařských výrobků.

DOPROVÁZET

Skupina Lesaffre je leaderem na trhu a je zastoupena na 5 kontinentech. Droždí a pekařské přípravky Lesaffre upravené našimi vývojovými a technologickými týmy, pomáhají pekařské průmyslové výrobě  ve 180 zemích světa.

CHRÁNIT

Ochrana životního prostředí je u nás na prvním místě. Od zpracování odpadních vod až po využití vedlejších produktů vzniklých při výrobě, každá vyrobní etapa skupiny Lesaffre zohledňuje požadavky na ochranu životního prostředí.

Naše závazky

Kvalita

Naše výrobky a výrobní postupy neustále procházejí zlepšovacími procesy: HACCP, bio certifikace…

Pravidelnost

Jednotná a pravidelná výrobní kvalita dodržovaná všemi našimi pobočkami garantuje u našich výrobků stále stejné výsledky.

Bezpečnost

Zvyšujeme bezpečnost našich výrobků, abychom minimalizovali rizika spojená s jejich manipulací.

Dohledatelnost

Číslo šarže, datum trvanlivosti a EAN 128 uvedené na našich výrobcích garantují v případě potřeby jejich snadnou dohledatelnost.

Náš sortiment

JSME PARTNEREM PEKAŘŮ A DODAVATELEM PEKAŘSKÝCH ŘEŠENÍ V OBLASTI DROŽDÍ, KVASŮ, PEKAŘSKÝCH SMĚSÍ A ZLEPŠUJÍCÍCH PŘÍPRAVKŮ. PEČTE S NÁMI!