Řemeslné pekárny

Řemeslné pekárny

Lesaffre, spolehlivý partner řemeslných pekáren

Řemeslné pekárny mají na českém trhu dlouhou historii a je jich u nás přes 500. Představují tradici a poctivost pekařského řemesla. Dávají si záležet na výběru surovin. Lidskýma rukama u nich projdou všechny výrobky, od navážení surovin, přes zpracování až po expedici.

Pokud mezi takové pekárny patříte i vy, Lesaffre je tu k vašim službám. Naším mottem je „Pekaři pekařům“. Najdeme pro vás suroviny a pekařské řešení, které bude vyhovovat vám i vašim zákazníkům.

U nás si vyberete

Pro řemeslné pekárny má Lesaffre širokou škálu pekařského droždí, kvasů, směsí i zlepšujících přípravků, které splňují požadavky na tradiční, ruční výrobu a vyhovují potřebám řemeslné výroby.

V našem sortimentu najdete i bio výrobky a bezéčkovou řadu Kontinua Natura. Výrobky označené tímto logem neobsahují žádná aditiva.

Spolu s výrobky nabízíme i technologickou podporu našich pekařů-technologů. Dojedou až za vámi, poradí vám a otestují vše přímo ve vaší provozovně. Přesvědčte se! Kontakty na obchodní tým najdete zde.

Naše závazky

Kvalita

Naše výrobky a výrobní postupy neustále procházejí zlepšovacími procesy: HACCP, bio certifikace…

Pravidelnost

Jednotná a pravidelná výrobní kontrola dodržovaná všemi našimi pobočkami garantuje u našich výrobků stále stejné výsledky.

Bezpečnost

Zvyšujeme bezpečnost našich výrobků, abychom minimalizovali rizika spojená s jejich manipulací.

Dohledatelnost

Číslo šarže, datum trvanlivosti a EAN 128 uvedené na našich výrobcích garantují v případě potřeby jejich snadnou dohledatelnost.

Náš sortiment

JSME PARTNEREM PEKAŘŮ A DODAVATELEM PEKAŘSKÝCH ŘEŠENÍ V OBLASTI DROŽDÍ, KVASŮ, PEKAŘSKÝCH SMĚSÍ A ZLEPŠUJÍCÍCH PŘÍPRAVKŮ. PEČTE S NÁMI!