A – Vzorová kategorie nová

BIO výrobky / Gastro nová kategorie

Proč BIO?

Bio je propracovaný systém přírodních postupů, které se týkají především pěstování a výroby, ale také zpracování a ošetření produktů. Bio je návrat ke kvalitním potravinám, ale také cesta k dobrému životnímu prostředí a spokojenosti zvířat. Bio výrobky jsou trendy a bio pečivo si i přes svou vyšší cenu nachází své zákazníky.

Lesaffre Česko získalo certifikaci jako bio výrobce a našim zákazníkům tak můžeme nabídnout Kontinua BIO celozrnný žitný kvas a přípravek Formstabil BIO na chleba v bio kvalitě, které dodají pečivu přirozenou cestou bohatou chuť, aroma a prodlouženou čerstvost.

Chcete-li začít s výrobou bio pečiva, rádi vám pomůžeme!

Máme výrobky pro gastro provozy

Restaurace a hotely, školní a závodní jídelní, nemocniční stravovací provozy, .. i pro tyto zákazníky máme nabídku pekařského droždí a pekařských směsí pro snadnou přípravu tradičního i originálního pečiva.

Vyzkoušejte například naše sušené droždí VIVA pizza speciálně vyvinuté pro přípravu pizza těst nebo směsi Inventis Blends s instantním droždím, z nichž můžete upéct francouzské bagety nebo křupavé housky stejně tak jako ciabatty nebo focaccia. Jedna směs, pouze jiná receptura.

Zjednodušte si s našimi výrobky váš gastro provoz. Naši pekařští technologové vám jsou k dispozici!

Náš sortiment

JSME PARTNEREM PEKAŘŮ A DODAVATELEM PEKAŘSKÝCH ŘEŠENÍ V OBLASTI DROŽDÍ, KVASŮ, PEKAŘSKÝCH SMĚSÍ A ZLEPŠUJÍCÍCH PŘÍPRAVKŮ. PEČTE S NÁMI!