Chléb 6 zelenin – 3. místo v kategorii Novinka roku 2022

Chléb 6 zelenin – 3. místo v kategorii Novinka roku 2022

Zajímavý, zdravý a zeleninový – 6 zelenin – Chléb roku 2022, 3. místo v kategorii Novinka roku

Mnoho spotřebitelů se zajímá o potraviny se zdraví prospěšnými vlastnostmi. Chtějí jíst chutně a zároveň zdravě. Světová zdravotnická organizace doporučuje sníst alespoň 400 gramů nebo pět porcí zeleniny a ovoce denně. Máte ve svém sortimentu pekařský výrobek, který by tato doporučení a požadavky splňoval?

Naše nová pekařská směs 6 zelenin obsahuje mrkev, červenou řepu, cibuli, petržel, pastinák a rajčata, které společně vytvářejí zdravou a chutnou kombinaci. Chléb a pečivo mají díky nim jedinečnou chuť a originální vzhled a jejich konzumace může doplnit nedostatek vitamínů a minerálních látek ve stravě. Mají vysoký obsah vitamínu A a je možné je deklarovat jako zdroj mědi, manganu, draslíku, vlákniny a bílkovin. Jsou vhodné i pro vegany a vegetariány, protože jsou zdrojem vitamínu B12, který je pro tuto skupinu spotřebitelů důležitý.

Na letošních Dnech chleba zaujal tento výrobek nejednoho návštěvníka našeho stánku. V soutěži Chléb roku 2022 mu hodnotící porota přiřkla 3. místo v kategorii Novinka roku.

Kromě chleba připravíte z této směsi i bagety, bulky nebo toustový chléb. Dopřejte svým zákazníkům zdravé pečivo, které podpoří jejich organismus. S testováním vám zdarma pomohou naši pekařští technologové. Pečte s námi!